Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Kazaferri & Kori - Zemër E Ngrirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Bjeri ti, pra bjeri fort
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirë

Kape fort, mos lësho
Jepi fort, mos lësho

E bukur, e fortë, e rrezikshme, e ftohtë
Akull le të presim ne prapë pa mbarim
I fortë sa magjia që ne nuk dimë
Më i fortë sa të gjithë ne bashkë

Lindur në mes borë e akull
Dhe shiut të malit
Ky akull fsheh zemrën e ngrirë
Dhe jep forcën e djalit

Pra bjeri fort, bjeri ti
Çaja zemrën kështu tani
Bukuri e ftohtë ajo
Bjeri fort në mes
Dhe shkrij zemrën e ngrirëNuk kemi video për këtë këngë.
Ilir Kazaferri & Kori - Zemër E Ngrirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër E Ngrirë".
3. Video është e këngës "Zemër E Ngrirë", por nuk këndohet nga Ilir Kazaferri & Kori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Kazaferi:


Komente 0