Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ilirjana Berisha - Eja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Ilirjana Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ilirjana Berisha - Eja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

14/04/2009

2009-04-14T12:38:46+00:00Rastesisht u shfaqe sot
dhe se di perse
zemren time e pushtoj nje ndjenje krejtesisht e re

Dikur sti leshoja syt
dhe ste flisja dot
po per mua je tani
i vetmi n'kete bote

Para teje
tani shkrihem krejt
skam besuar
qe ndryshoj kaq shpejt

Ref: (2x)
Eja , eja dhe me merr ne duar
nuk jam n'zon te ndaluar
eja e mos prit aspak
jam veq dy hapa larg.

Qdo fillim eshte i veshtire
kjo eshte e vertet
pa te puth njeher e mir
s'mund te jem e qete

Dikur sti leshoja syt
dhe ste flisja dot
po per mua je tani
i vetmi n'kete bote

Para teje
tani shkrihem krejt
skam besuar
qe ndryshoj kaq shpejt

Ref......


Ky tekst u dërgua nga  rina
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet