Indrit Dode
Indrit Dode
Indrit Dode
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Indrit Dode është autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 17 Korrik 2022, Indrit Dode publikon videoklipin "Dashni Dinake". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdesën në bashkëpunim Anxhelo Muharremi & Jurgen Shira.

Më datë 20 Tetor 2022, Indrit Dode & Orgito Dapa publikojnë videoklipin "Helem". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.

Më datë 29 Janar 2023, Indrit Dode publikon videoklipin "Nga Dashnia". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.

Më datë 14 Nëntor 2023, Indrit Dode publikon videoklipin "Ato Syt E Tu I Kam Bo Tatto". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.

Më datë 22 Dhjetor 2023, Indrit Dode publikon videoklipin "Xhelozia", në bashkëpunim me Anxhelo Muharremin. Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0