Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Dode - Nje Trendafil (Feat. Grei)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje trendafil per ty jolie
Do ta blej se per ty plasa
Aman aman aman per ty jolie
Do ta blej se per ty plasa


Nje trendafil per ty jolie
Do ta blej se per ty plasa
Aman aman aman per ty jolie
Do ta blej se per ty plasa


Strof

E nese mthu ke gabu
Eshte gabim ty me dasht
E gjithmon gabim ke vepru
Ajde ma thuj qe te shoh
Cdo sekont perjeton
Me sy hap ti deja vu


Habibi jem thuje pse
Me zemren tem luje
Habibi thuje
Pse me zemren tem luje

Brixh

A thu thu
Zemres time ja thu thu
A thu thu
Zemres time qe t du du

Strof

Kurr nuk do ti them asaj
Qe per te cdo nat qaj qaj
Jo jo zemra nuk ka faj
Ket premtim do mbaj mbaj
Indrit Dode
Publikimi: 19/09/2022
Muzika: Indrit Dode
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi & Rioo
Mix/Master: Anxhelo Muharremi


Indrit Dode - Nje Trendafil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Trendafil".
3. Video është e këngës "Nje Trendafil", por nuk këndohet nga Indrit Dode.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Indrit Dode:


Komente 0