TEKSTESHQIP

Indrit Dode
Dashni Dinake
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Dinake" kënduar nga Indrit Dode.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 17 Korrik 2022, Indrit Dode publikon videoklipin "Dashni Dinake". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdesën në bashkëpunim Anxhelo Muharremi & Jurgen Shira.