A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Indrit Mesiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Indrit Mesiti është një këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Indrit Mesiti merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Oqean I Zbrazur". Në Prill 2005, Indrit Mesiti merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Sakrifica". Në Prill 2005, Gledi & Indrit Mesiti marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Varet Nga Une". Në Maj 2008, Vesa Smolica & Indrit Mesiti marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Perandor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Mirsad Shabani

Ramiz Jusufi

Muhamer Duraku-Meli

Nusran Fera

Arjan Effecti

Renis Lela

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Sejdi Sejdiu

Fenix


Tags: Indrit Mesiti, Qelbanix

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019