A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Indrit Mesiti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  8

Indrit Mesiti është këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Indrit Mesiti merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Oqean I Zbrazur".

Në Prill 2005, Indrit Mesiti merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Sakrifica".

Në Prill 2005, Gledi & Indrit Mesiti marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Varet Nga Une".

Në Maj 2008, Vesa Smolica & Indrit Mesiti marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Perandor".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »


Më shumë artikuj nga Indrit Mesiti »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019