Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Indrit Mesini - Te Njoha Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Njoha Ty".
3. Video është e këngës "Te Njoha Ty", por nuk këndohet nga Indrit Mesini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Indrit Mesini - Te Njoha Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T05:27:20+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Njoha Ty" kënduar nga Indrit Mesini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente mbi këtë këngë