Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Indrit Mesiti - Kënget Tona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2013

2013-12-13T21:30:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënget Tona" kënduar nga Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Indrit Mesiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet