Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Indrit Mesiti - Sakrifica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sakrifica".
3. Video është e këngës "Sakrifica", por nuk këndohet nga Indrit Mesiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Indrit Mesiti - Sakrifica  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sakrifica" kënduar nga Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Siciliana Mazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hej king sdo te vdes ndarja ime do tjetet feste do festoj qe ne u ndam qe ne fund e lire une jam.me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref :le te jete dhe me flori burg eshte perseri se sakrifikoj vetveten per nje dashuri ti me thua se ne jete sakrifica une robina jot e qete ti ali baba

strofa 2:dua dua qe te rri me ate qe me pelqen ta bej jeten shpirti im pa censur e kufizim. me pelqen dhe ti jo nuk e mohoj por ne burgun tend te arte nuk mund te jetoj

ref:le te jete................etjMë Shumë Këngë Nga Indrit Mesiti:


Komente mbi këtë këngë