TEKSTESHQIP

Indrit Mesiti
Gonna Make It Right
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gonna Make It Right" kënduar nga Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar tek audienca i punuar nga sfera vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 3 Shkurt 2021.