Më mbaj mend (për 1 muaj)

Infinit - Vetem Ty (Feat. Nij0)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Eyo Rruges Krejt vetem Menoj Per Fatin Tem ...
Un Kam Gabu e Di Ku Qendron Gabi Jem ....
Un Tash Ket Gabim Smund Ta Permisoj ....
Neper-Mjet Mikrofonit Falje Te Kerkoj ....
Falje Te Kerkoj Un Ty Zemer ....
Un Ty Te Du Edhe Pse Ste kam Ne Zemer ....
Nuk e Di Per Qa Tjeter Jam Fajtor ....
Veq Falje Te kerkoj...
Sikur Bota Te Rikthehej ...
Te Vazhdonte Cdo Gje Nga e Para ...
Do Degjoja Fjalt e Tua Edhe Kurr Nuk Do u Ndalja ...
Po Tash Skam Ca Me Than Koha Smundem me u Kthy Mrapa
Veq Mendo 1 Deshir Edhe Ktheje Koken Prapa....
Mendo Per Nijon Sikur Ta Kesh Para...
Ti u largove Vetem Per 1 Gabim ...
Ty Te Mesuan Tradhetin Te Me Suan Dredhin...
TE MESUAN VETMIN VETEM PER 1 Gabim ....

Ky tekst u dërgua nga Albaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 15/01/2013


Komente 0


Infinit - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Infinit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.