Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ink - 1 Sekonde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Sekonde".
3. Video është e këngës "1 Sekonde", por nuk këndohet nga Ink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ink - 1 Sekonde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00Gjithmone kemi dashur
gjithmone dicka mungon
sa here zvarritur jemi
per cka nuk na takon

(refreni)
E djeshmja me sjeton
te neserme sdi a ka
nje sekonde kerkoj
kerkoj por me nuk ka

Gjithshka eshte nje sekonde
nje sek eshte nje mundesi
qe shkon e me nuk vjen
gjithshka eshte thjeshte,
tani

(refreni)
E djeshmja me sjeton
te neserme sdi a ka
nje sekonde kerkoj
kerkoj por me nuk ka

Jo fund nuk ka (3x)


Më Shumë Këngë Nga Ink:


Komente mbi këtë këngë