Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Intelekt - Dridhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe", por nuk këndohet nga Intelekt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Intelekt - Dridhe (Feat. Argjenda)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/06/2012

2012-06-17T07:02:17+01:00Intelekt

Hajde dridhe loqka jem qashtu qysh une du
Hajde dridhe me mu e dridhe veq per mu
Gjdo sen qe un e boi un hit kom me pru
Zemer un e di qe jom per ty e je per mu (KSHTUQE)

Bone nxet e kalle qashtu qysh ta don zemra
Jom i sigurt oj zemer se sonte je e jemja
T'bi hite me denga i pari gjdo vit
E boi nxet nat e dit per kurgjo nuk kom limit

Me ty po du me pi me ty po du me kcy
Se kom qef zemer perjet mu kon me ty
Ti um don e di qa don dimrin ta boi veren
E un jom qai zemer qe ta kall atmosferen

Kalle moi zemer qashtu qysh t'vjen ma let
ProFFy rexhe biten se per ket sen ti je mbret aa
Bone nxet bita let kerset
Intelekt Argjenda yoo n'ket refrenn

Argjenda
Ref....Sonte na bashk jemi te dy
Sonte per ne nuk ka kufi
Jo nuk ka kufi se jemi un dhe tiX2

Intelekt

Eyoo Intelekt ma perfekt per gjdo sen
Un jom mbret me zonin tem qohet n'kam ni milet
Athu sjom si tjert noshta jom ma i trent
Ti e din moj zemra jem se intelekti ti qet met

Se kena pi e nuk po dihet qa po bohet
Hajde zemer kalle venin se mu um tranove rap Po boi loqk une di me kall
Ty t'shti mu dridh e kllabin e qoinn nkam

eeee mos vet se sjom vet dije na kthehum apet
E boi let se jom mbret ki pun me intelekt
M'she n'TV si VIP un t'boi mir mu nii
Ti loqk mos um vet qa kom se un t'veti ty qa ki

Hajde dridhe zemerr mo qa po pret
Intelekt and ProFFy gjdo sen jon perfekt aa
Dridhe qashtu qashtu ti po ma then
Argjenda Intelekt yoo e kallin krejt ket ven

Argjenda
Ref....Sonte na bashk jemi te dy
sonte per ne nuk ka kufi
jo nuk ka kufi se jemi un dhe tiX2


Më Shumë Këngë Nga Intelekt:


Komente mbi këtë këngë