Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Invador - N'gjakove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Muhabet Burrash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'gjakove" kënduar nga Invador.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Invador:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet