Më mbaj mend (për 1 muaj)


Iosono - Hajde Kce

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Kce".
3. Video është e këngës "Hajde Kce", por nuk këndohet nga Iosono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Iosono - Hajde Kce  (Feat. Backy)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Backy

15/07/2011

2011-07-15T22:46:47+00:00BacKy:

yeeeaahh

BacKy and my shipee IosoNo
ODK..

Ref.. IosoNo.

Hajde Kceeee hiq mos pritooo
je me neee mos u dorzooo
ti qa t'mungooon une ty ta dhooo
je ma e mira je nr. njooo

Rap.. BacKy.

Qonu tash me kcy tja nismi me e thy//
me i praptu krejt per kurgjo mos me na ni//
po du un me pi se qashtu pom peLqen//
sonte Livritin thobat 1 ka 1 me ren//

ty a pe vren se un po ri me 1 ven//
dhipat vin vet e si ngaj si qen//
qajo pom peLqen se dritat i ka t'mdhaja//
shpesh e shoh knej si nipi qe shkon te daja//

asaj po ja don me mu po ja kana//
jom don zhuan se qashtu mka bo nana//
hajd diL te Lama kur t'ndriqoje hana//
vi tmar me rek se jom si Tony Montana//

hehe a pe sheh t'hipnotizoj//
ta boj sikur Loj po jom me pervoj//
ty s'txheLozoj se tkom per 1 nat//
tjetra pret n'ren se cdoher kom afat//

Ref.. IosoNo.

Hajde Kceeee hiq mos pritooo
je me neee mos u dorzooo
ti qa t'mungooon une ty ta dhooo
je ma e mira je nr. njooo

Rap.. IosoNo

qe a pe sheh a pe sheh kush o ma i mir//
t'afroj afer vetes e t'Lidhi me zinxhir//
e ke shum vshtir me haru naten me mu//
qka t'mungon zemer un ka me ta dhuru//

ke nevoj per Lek 2her mos e thuj//
tregoje veq shumen meniher keshin ti bLuj//
t'Lagi me uj se pe shoh je tu kaLL//
kur jom afer teje po vLon sikur vaL//

jom thjesht 1 djaL qe ta rit disponimin//
t'hyp temperatura se di me ja qit tymin//
e ngon qet muzik meniher e rit voLumin//
e Lshon pak bassin qe me ta dridh funin//

BacKy.

2 killera ktu e Shpici Emo me dhipa anej //
bina EksplloDon E flaka Nuk ka Skej//
qohen krejt pesh kur prezent jemi knej//
repin ta siLLmi qysh dojm se jemi ODK-ej//

Ref.. IosoNo.

Hajde Kceeee hiq mos pritooo
je me neee mos u dorzooo
ti qa t'mungooon une ty ta dhooo
je ma e mira je nr. njooo


Më Shumë Këngë Nga Iosono:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet