Më mbaj mend (për 1 muaj)


Iosono - Hajde Ti Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti Zemer".
3. Video është e këngës "Hajde Ti Zemer", por nuk këndohet nga Iosono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Iosono - Hajde Ti Zemer  (Feat. Backy)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Backy

19/09/2011

2011-09-19T17:48:19+00:00Ref..

Hajde zemer ri me mu
Hajde zemer kce me mu
Hajde ti zemer se shum po du
krejt naten me ty me kaLu

BacKy:

Hajde zemer hajde se ti je ma e mira//
je sweetgirL ke arom si tradafiLa//
un po du me ty e ti po don me mu//
zemer qa po thu ma shpejt se koha o tu shku//

sot um ke besom neser sen um gjon//
kjo pun me deshir shkon hajde mos tbohet von//
shej du met Lon me majt men naten me mu//
sdu met bo femer po thjesh 1 nat me kaLu//

tash ti qu beLin dridhe mos u naL//
sdi a me ta Lyp spo di a po ma faL//
du me than 1 fjaL ti krejt pom tranon//
hajde ma qanej t'ha si bonbon//

IosoNo:

Hajde zemer afrohu ma knej//
Hajde zemer ri me ODK-ej//
Hajde zemer t'bLej qa t'mungon//
ku po don met qu n'paris a n'London//

Ref.. IosoNo:

Hajde zemer ri me mu
Hajde zemer kce me mu
Hajde ti zemer se shum po du
krejt naten me ty me kaLu

BacKy:

Ejjj Baby ti tash qa po pret//
Come here ej Loqko mos ri vet//
thiri shoqe e tuaa ta bojna ma nxeht//
kjo nat Let mbetet prej nateve me perfect//

mos xheLozo se shoqja jote po ma han//
ma e mira po doket super po i rin aj fustan//
me sy po ma ban don me mu me vaLLzu//
don me nejt afer meje qe nata omeL me i kaLu//

BacKy ODK e di pot peLqen//
veq me nejt me mu qajo ty po ta then//
spot zen veni ven po ajt qu theje 1 got//
pershtates me bassin si Limani me votk//

ooo baby hajde hiq mos tvjen mare//
te ne mun i gjon si dashni edhe pare//
kshyre ashiqare qysh kaLohet me kiLLera//
bohesh shum high sa qe smunesh me daL as ka dera//

Ref..

Hajde zemer ri me mu
Hajde zemer kce me mu
Hajde ti zemer se shum po du
krejt naten me ty me kaLu


Më Shumë Këngë Nga Iosono:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet