A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Iosono - Me Mungon  (Feat. Backy)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2012

2012-04-30T20:44:37

Featuring

Backy


ZEMER me mungon ti muaUNE ty TEDUA
UN per ty po vuaj t'Lutem ti ma thuaj
a me don ti MUA UNE ty TEDUA..
UNE ty TEDUAAAA...

Ref.. IosoNo

Zemer me mungon ti ME MUNGOOON//
dua met pas afer zerin a po ma DEGJOOON//
ruma zemren tende ruma vetem per MUAAA//
diten kur do te takomu dot tregoj sa shum TE DUAAA//

Rap..1 BacKy

Cdo nat pa ty as gjumi nuk pom ze//
pe Lyp engjuLLin e nates se mendimi nuk pom Le//
tu mendoj per ty pe pys veten ti ku je//
un as1her sdot haroj se 1her tkom bo be//

me mungon buzqeshja jote me mungojn syt e tu//
me mungon edhe buzt e tua qe dikur mi faLe mu//
un pa ty ndihna keq kur prezent te un nuk je//
du cdo her met pat afer se nzemer tem 1 ven e ke//

qu kshyr n'dritare kshyre hana qysh ndriqon//
Lexoj sms(esemesat) qe ti kom qu nteLefon//
Loti pom pikon zemra jem mu ka ftooh//
se sje afer meje qe trupin me ma ngroh//

athu kur do vjen dita qe me ty mu taku//
pe Lus shum ZOTIN kjo munges me mu pLotsu//
se zemra pot kerkon e syt po dojn met pah//
du met perqafu e kur prej teje mos mu ndah//

Ref.. IosoNo

Zemer me mungon ti ME MUNGOOON//
dua met pas afer zerin a po ma DEGJOOON//
ruma zemren tende ruma vetem per MUAAA//
diten kur do te takomu dot tregoj sa shum TE DUAAA//

Rap..2 BacKy

u bonen disa dit un zonin sta kom nij//
merzia pom kapLon u deha veq tu pij//
zonin jot pom mungon du tash me e ndegju//
pom mungon edhe fjaLa kur ma bOjshe shum TEDU//

athu tash ti ku je athu ti pom tradhton//
athu mke haru a veq per mu je ka menon//
qe sa dit stkom pa syt me Lot mu kan La//
mshkoj jeta tu prit a duhet un me prit haLa//

shum jom tu vujt zemren sja faLi kerkujt//
e dua veq 1 femer pikerisht per at jom tu shkrujt//
mi tregu qe pom mungon edhe pse ajo se beson//
po ket sen kur e ndegjon shum sene ti kujton//

cdo nat te endroj me knaqsi bi en shtrat//
veq met pa ty onder zemra me mu bo rahat//
1 sms jom ka e pres qe mem tregu sa me don//
a ndoshta mke haru edhe nr e ke fshi prej nteLefon//

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019