A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Per Nenen Time Te Shtrenjt

MAMI IM SHUME E SHTRENJT JE TI
STE KRAHASOJ ME ASNJE FLORI
JE ME E RENDESISHME SE NJE DIAMAND I VYER
TE ME FALESH KUR PADASHUR TE KAM FYER

NE KETE BOTE PO STE DESHI NENA
STE DO KUSH...
SHPRESOJ QE TA KUPTOSH SE NE KETE JETE PA TY
SJAM ASKUSH...

- poem written by Irida Kadri


- Submitted by Irida Kadri -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019