Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Irma Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  191
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Irma Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Irma Libohova, këngëtarja cila jeton tek publiku me këngët e saj jo vetëm në skenat e festivaleve të këngës në RTSH ndër vite, por dhe në skena të tjera, vijon të jetë në qendër të vëmendjes për krijimtarinë e saj. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe me cilësitë vokale të këngëtarëve. Ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Motra e

Eranda Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtarePranga Malli (2010)

Preke Hunden (2006)

Mollaxhiu (2003)

Napoloni (2000)

23...53 (1997)

Albanian Radiotelevision (1991)

Arvanitase

Shamia E Beqarit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

8
16
5
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Inva Mula

Anita Take

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Ava Max

Artiola Toska

Alberie Hadergjonaj

Eranda Libohova

Ledina Çelo

Gili

Tags: Irma Libohova, Motrat Libohova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet