Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Irma Libohova - "Cova Rrush Tek Buza Jote"

Teksti origjinal i kenges

TERE VRESHTAT-E I SHKOVA
RRUSH TE BUZA JOTE COVA
ME NJE VRESHTE KU RRI ZOTROTE
COVA RRUSH TE BUZA JOTE
COVA RRUSH TE BUZA JOTE
NE NJE VRESHT TE KU RRI ZOTROTE

C'I KANE THENE ASAJ SAT'EME
QE S'E DO SEVDANE TENE(TONE)
C'I KANE THENE T'ATIT E
QE SHKON NE DHROME(RRUGE)
E NUK ME FLET
QE SHKON NE DHROME E NUK ME FLET
C'I KANE THENE T'ATIT-E
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019