TEKSTESHQIP

Isa Alitaj
Me Ke Lan Ti Ne Vetmi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ke Lan Ti Ne Vetmi" kënduar nga Isa Alitaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.