Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Xhaferi - Filloj Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

FILLOJ DASMA SOT TE NA
E PERHAJR VIN ME NAJ BA
ZEMRAT TONA PO KËNDOJNË
U MBUSH SHPIJA ME DASMOR

HAJDE DJALI BABES
HAJDE NIPI AGJES
HAJDE DJALI NANËS
HAJDE NIPI DAJES
BUKUROSHI GJYSHIT
BUKUROSHI GJYSHES
DJALI BABES MASHALLAH

DASHAMIRT PRANUN KETË FTESË
SA BUKUR TE GJITHË JANË VESH
GJITHË PER TY KJO SEVDA
SONTE DOJM ME BO SEFA
Isa Xhaferi
Publikimi: 15/09/2020


Isa Xhaferi - Filloj Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filloj Dasma".
3. Video është e këngës "Filloj Dasma", por nuk këndohet nga Isa Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Isa Xhaferi:


Komente 0