TEKSTESHQIP

Ismet Maqkaj
Zemren Time Ty Ta Fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Time Ty Ta Fala" kënduar nga Ismet Maqkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.