Më mbaj mend (për 1 muaj)

Izet Rraci
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  258

Izet Rraci është autor këngësh dhe poet i njohur. Izet Rraci eshte autor i qindra kengeve te famshme nder to edhe: Shqiperine e dua, Udhet e mija, Ishte nate magjike, Mos mendo se jam i lumtur.
Jeton dhe vepron ne kryeqytetin e Shqiptareve, Prizren.
+37744190529

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0