TEKSTESHQIP

Jaser Ziberi
Ne Dubai Kam Me T’çu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Dubai Kam Me T’çu" kënduar nga Jaser Ziberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.