Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jela - Rituali Kukulles
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rituali Kukulles".
3. Video është e këngës "Rituali Kukulles", por nuk këndohet nga Jela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jela - Rituali Kukulles Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00Kam nje kukull te palare
e pyes, a me do?
cohem, vishem per te dale
ajo prape nuk ben ze
e prek, ti them
se e dua shume
se kuptoj, pse prape
ajo fle gjume.

Kush e pa i tha dy fjale
me fal por nuk kupton
dridhet, shtiret neper nate
kujton se eshte nje loje
nje loje (3x)

E prek, ti them
se e dua, e dua shume
se kuptoj, pse prape
ajo fle gjume.

Bertet dhe nuk flet
kerkon qe te jete,
dicka me shume.
Mos me fol me me goje,
me ler te qete,
dhe une me shume.

Kam nje kukull te palare
e pyes, a me do?
cohem, vishem per te dale
ajo prape nuk ben ze.


Komente mbi këtë këngë