Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Hyseni - Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua lirshem te vallezoj
mos me kufizo, mos me kufizo.
Dua, dua te kendoj
rinine me nuk do ta ze, rinine me nuk do ta zeeeee
Lozonjar plou une jete jam
te ndryshoj ndermen se kam
te ndryshoj ndermen se kam
Nese do ti me mua te jesh
aty diku do t'me gjesh
aty diku do t'me gjeseeeeeeeh

Ref.
Eja merre doren time
e argetohu bashke me mua
Jam capken vendi sme zihet
cdo here bej ate cka dua

Dua lirshem te vallezoj
mos me kufizo, mos me kufizo.
Dua, dua te kendoj
rinine me nuk do ta ze, rinine me nuk do ta zeeeee
Lozonjar plou une jete jam
te ndryshoj ndermen se kam
te ndryshoj ndermen se kam
Nese do ti me mua te jesh
aty diku do t'me gjesh
aty diku do t'me gjeseeeeeeeh

Ref.
Eja merre doren time
e argetohu bashke me mua
Jam capken vendi sme zihet
cdo here bej ate cka dua


Ky tekst u dërgua nga Fjolla


Nuk kemi video për këtë këngë.
Jetmir Hyseni - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Jetmir Hyseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Hyseni:


Komente 0