A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jetmir Hyseni - Duro Zemër


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

28/12/2016

2016-12-28T18:17:53

Këngë e albumit:

"Kenge Te Shpirtit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duro Zemër" kënduar nga Jetmir Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jetmir Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hana Jahaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kuptova te verteten
nuk e dua me ket Jet
dikuj qe ja fala Jeten
me ka lan mua te shkret

Refrain: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy qysh po vuj mem pa

Kisha vdek, oh kisha vdek
sot Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem vra

A ka Akull per ket Zemer
Lotin tim oh me ma ngrij
po e thrras gjdo Nat ne Emer
nuk pushojn kta Lot e mi

Refrain: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy, qysh po vuj mem pa

4x
Kisha vdek, oh kisha vdek
sot Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem vraMë Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018