TEKSTESHQIP

Jeton Tahirukaj
Këngë Për Xhafer Behramin
Lyrics

Ky videoklip nuk është publikuar akoma dhe siç është njoftuar, parashikohet të publikohet pas:
"Këngë Për Xhafer Behramin" është një këngë e re nga Jeton Tahirukaj.
Dërgo i pari tekstin e këngës.
INFO
Më datë 11 Qershor 2024, Jeton Tahirukaj publikon videoklipin "Këngë Për Xhafer Behramin". Muzika e këngës u punua nga Erijon Tahirukaj, teksti u shkrua nga vetë Jeton Tahirukaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes A Record Studio. Videoklipi u prodhua nga kompania Etno Media.