Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Zoti Ulet Mbi Floket E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zoti ulet mbi floket e mi
Me qesh, me puthe ne balle e sy
Me coi aq, larg ne emigrim
Qe ti kendoj vec vendit tim
Ai flet, e une shkruaj
Reth e per reth engjujt te huaj
Por zoti im, esht zoti im
E me rrefen vec themshurine
Ai rrefen e une kendoj
Ndaj dhe cdo fjale qe ju diktoj
Ta merni e ta thurni varg
Ta ndjeni cdo te thote, larg
engjujt e huajNuk kemi video për këtë këngë.


JimmyRockF
Publikimi: 21/03/2016


JimmyRockF - Zoti Ulet Mbi Floket E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti Ulet Mbi Floket E Mi".
3. Video është e këngës "Zoti Ulet Mbi Floket E Mi", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0