Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - 50 Euro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

E mora rugen hej
ne qytet une du me shku
s,kisha lek ne xhepa
hej taksin me paguajt
haj medet fmija te shtepija
qajne me gjith gruan
e ajo thot:
ami zemer, 50 euro
ne ondullim dua me shku
u tranova
me dulen mend
kam me eksplodu
ne klinik psiqike
une duame shku
u tranova me dulen mend
kam me eksplodu
ne klinik psiqike
nuk duan me me pranu
JimmyRockF
Publikimi: 07/01/2017


JimmyRockF - 50 Euro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "50 Euro".
3. Video është e këngës "50 Euro", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0