Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Eli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Eli Elizabet
me kaloi mua nata,
gjumi s'po me zen
per ty une mendoje,
e dashura Elizabet
ti je ajo qe une dua
prandaj kerre mos me haro
prandaj, ti per mua,
Eli te lutem kujto
!8 pranvera i ke mbushur
Eli mori sa te dua
ti do te jesh e imja pergjithmon
Eli mori sa te dua

e imja ti do te jesh
prandaj mos me haro
jam larg ne perendim
te lutem me kujto
ti je zemra ime,
te lutem mos me lufto

18 pranvera...
JimmyRockF
Publikimi: 29/01/2017


JimmyRockF - Eli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eli".
3. Video është e këngës "Eli", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0