Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Eleonora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

Afer lumit Neredime te qytetit ton
cdo mremje shpirt zemer, ti aty kalon
per shkak teje zemra tash po me reh shpejt
nuk kuptoj trupin, pse ajo me dhemb
gjumi naten s,po me ze shkova une kot
e luta zotin dhe engjujt, me ndihmoni dot
zogu i malit un te behem te jem te ajo
te shkrihem nga shiqimi dhe ta laj me lot
mos me le ti ne vetmi
ELEONORA/NORA
kalon ti te RRapi me shkelqim ne sy
reth e reth me shoqet ti ma ban me sy
eja zemer afer, ti me ep nje shenj
mos ri atje vetem eja me kendej
eja zemer afer ti me ep nje shenj
mos ri atje vete eja ma kendej
eja te Egzona atje lart te pres
ja me t,mare ty ose le te vdes.Nuk kemi video për këtë këngë.


JimmyRockF
Publikimi: 28/01/2018


JimmyRockF - Eleonora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eleonora".
3. Video është e këngës "Eleonora", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0