A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jimmy Rock F - Me Vie Te Flas


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/12/2018

2018-12-04T17:19:55

jeta me ngjan sy mbyllur
i tretur ne mendjen time
dua te qirrem per kohen dhe jeten
si i huaj udhta i jetes te mbetem
me vie te flas e te bertas
per popullin per jeten
per historin te gjitha dua ti mas
me vie te flas e te bertas
per sy te ngopur o popull
per jete te njome
per penden e ngritur ne re
i kthyer ka qjelli buzeqeshem
sikur duhet ne ket ender te jesh
si foshnje si njeri jeten ta shijojsh
e bota ne vuajtje jeton.
me vie te flas e te bertas...

tekst: Kastriot Bushi


Lyrics submited by jimmyrockf
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019