Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Shkembi I Kujtimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

s,me buzqesh me me sy s,me shiqon
vet me the vash se me dashuron
m,je larguar m,ke trdhtuar pa m,then lamtumire

tash un ne vetmi vec per ty mendoj
pse nuk m,tregove ti se tjetrin dashuron

mbi nje shkemb une tash ulem
dhe gjithmon kujtoj
qe nje dite me ty t,akohem
dhe te perqafoj

tash u binda se tis,kthehesh me
dhe harove fjalen qe mke dhene

mje larguar mke haruar pa mthen lamtumire
tash un ne vetmi vec per ty endroj
pse nuk tregove ti, se tjetrin dashuron

mbi nje shkemb un tash ulem
dhe gjithmon kujtoj
qe nje dite me ty t,akohem
dhe te perqafoj


Ky tekst u dërgua nga Jimmyrockf


Nuk kemi video për këtë këngë.


JimmyRockF
Publikimi: 20/02/2020


JimmyRockF - Shkembi I Kujtimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkembi I Kujtimit".
3. Video është e këngës "Shkembi I Kujtimit", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0