Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Nje Vajz E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

nje vajz e vogel njohja une njeher
ajo ishte e varfer ishte e mjere
kaloji cdo dit ruges nga barakat e tua
jam shum shum i lumtur
kur ndegjoj fjalet te dua
nje dege trendafili mbaja un ne duar
befas mu dogj shpirti
vajza me kishte haruar

tekst Adrian Sheremeni


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 29/03/2021
Muzika Dhe Teksti: Adrian Sheremeni


JimmyRockF - Nje Vajz E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Vajz E Vogel".
3. Video është e këngës "Nje Vajz E Vogel", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0