Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Angel Nanana Nana Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

einxhëll nanana nana na (angel)

sa her të takoj rugës
syt e enxhullit i ke
shum fjal dua me ti thënë
kur zemra shpejt më reh

s,mundem në sy tët shiqojë
po edhe ti njejtë si un
ta thejmë akullin të dy
kalo rugën e dil ka un

ma jep një shiqim të vetëm
tjetër në jetë unë nuk dua
je një femër modeste
sikur ti zemër unë dua


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 06/03/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Angel Nanana Nana Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel Nanana Nana Na".
3. Video është e këngës "Angel Nanana Nana Na", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0