Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - A E Mban Mend, Ti? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Ne kete dhome sonte
reze te djellit ndricojn
edhe pse ti shkove shpejte
shpirti mua me leshoj
a e mban mend, t
koha fluturon
sa shpejte ditet behen varg
sa shume me mungon
une dua mos vajtoj
une dua mos kendoj
sikur zogu ne qjell te kaltert
te fluturoj
ai tash ka vdeke
shpirti shendroj
a thua do te zgjohet edhe nje here
qe ta perqafoj
nje tuf lule te bukra
te vari i kam len
reze e fundit e djellit
lamtumire kam thenNuk kemi video për këtë këngë.


JimmyRockF
Publikimi: 26/05/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - A E Mban Mend, Ti?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Mban Mend, Ti?".
3. Video është e këngës "A E Mban Mend, Ti?", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0