Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Besën Ku Ma Ke Lën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

besën ku ma ke lën

dashuria ime, ti ishe e parë
nuk mundem me t,haruar
ri në mendime, plaga në zemër
gota plot në duar

a e mban mend ti
fallxhorja çka na ka thën
kemi me jetuar bashk
besën ku ma ke lën

tash e kam, një plag në zemër
që s, mundem ta shëroj
7vite e 7 muaj
s,mundem më të duroj

a e mban mend ti


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 29/07/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Besën Ku Ma Ke Lën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besën Ku Ma Ke Lën".
3. Video është e këngës "Besën Ku Ma Ke Lën", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0