Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Kafe Llafe Edhe Cigare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

kafe llafe edhe cigare prej7 deri në mrëmje
kafe llafe çka po kqyr ti oj ti e vogla shajtane
krejt pa punë as na punohet hajnat deputet po mbrohen
politika matematika jemi bë më zi se afrika
o ti bjeri çajat hajt sa ma shpejt
se, fillun të mençmit hallet me i zgjedh
me sheqer e çaj t,nxet trima me bollëk
pa punu hiç shtrit me böthën n,kolltuk
ldk pdk o ma tmir se ato s,ka 5 euro vota n,kokë ata mi kan dhan
aak pdsh edhe ato nuk jan larg
premtime plot o burr aty buk nuk ka


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 14/11/2022
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Kafe Llafe Edhe Cigare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafe Llafe Edhe Cigare".
3. Video është e këngës "Kafe Llafe Edhe Cigare", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 1