Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Nuk Ësht Për Na Fillimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

mos mi haro fjalët, fjalët ti që mi the
djegin më shum se sa, më djegin sikur një ferr
buzët e tua të kuqe, të kuqe po si qershija
fundi i fundit nuk ësht fillimi
as për jetën tonë as për ty, mbarimi
fundi i fundit nuk ësht, nuk ësht për na fillimi
as për jetën tonë, ky mbarimi
fillimi i renës s,mundet, s,mundet tjet aj mashtrimi
as shpirti dritën që e kishte
dritën që e kishte fillimi


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 17/07/2023
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Nuk Ësht Për Na Fillimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ësht Për Na Fillimi".
3. Video është e këngës "Nuk Ësht Për Na Fillimi", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0