Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Zana E Malit / Shum Fjalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

fillimi i ksaj story duket sikur me kan një ëndër
n,fund t'fshatit në erësirë e shof një fllënzë
ajo zgjati duart më kapi, un bërtita ooo ku je mami
un jam një vajzë e kam emrin Zana
dal e xhvishem vetëm kur ësh hëna
motrat e mija të presin hajde të vallzojm
friga mkapi zemra rehte oo sikur orra
ajo mkapi e më shtërngoj mua mu ngri dora
përleshje shpirtnore mua më kapi nxeti
fillova u desha krejt se filloj sikleti
cullak bashk n'valle tu kcy. oo sa sexy
zanat e malit më murën e më deshën më bënë dhëndër
erdh mëngjesi kaloj koha as se mora vesht
si i lindur prrj nënës i shtrirë vet
kshtu ka ndodhë kjo story
kur takon vajzën si Zana.


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 11/08/2023
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Zana E Malit / Shum Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zana E Malit / Shum Fjalë".
3. Video është e këngës "Zana E Malit / Shum Fjalë", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0