TEKSTESHQIP

JimmyRockF
Zoti Ulet Mbi Floket E Mi
Lyrics

Zoti ulet mbi floket e mi
Me qesh, me puthe ne balle e sy
Me coi aq, larg ne emigrim
Qe ti kendoj vec vendit tim
Ai flet, e une shkruaj
Reth e per reth engjujt te huaj
Por zoti im, esht zoti im
E me rrefen vec themshurine
Ai rrefen e une kendoj
Ndaj dhe cdo fjale qe ju diktoj
Ta merni e ta thurni varg
Ta ndjeni cdo te thote, larg
engjujt e huaj