TEKSTESHQIP

JimmyRockF
Kam Vdek Per Se Gjalli
Lyrics

Jam nje zombi dhe gjys i gjalle
E kam shpirtin plot me zjare
Un kam vdekur per se gjalli
Ne bote s,me don as vet djalli
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht me mallkim
Dreqi me engjujt bejn takim
Jam i unte per dashuri
Gjak me duhet per shpirt te zi
Ne mes turmes jam un vete
T,kerkoj ty me zemer zeze
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht mallkim
Dreqi dhe engjujt bejn takim
Me mir te kthehem ne eresire
Dashuri fallco s,me ben mir
Shpirtin lotet ma pervlojne
Boten e renave se preferoje
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht mallkim
Dreqi dhe engjujt bejn takim