TEKSTESHQIP

JimmyRockF
Pyes Per Ty
Lyrics

nuk i besoj vetes, a esht e gjitha ender
reth e perqark ti,ti po me dukesh zhgander
pyes per ty, jeta si t,kalon
ne anen tjeter te botes egzistojme
te besova ty,fjalet qe mi thua
te gjitha renat qe the
ne fantazit e tua
pyes per ty, jeta si t,kalon
ne anen tjeter te botes egzistojm
a beson ne zot? a beson n,mallkim
me dhimbesh o shpirti jem
cka u ban tjerve ka me tu k,thy
pranverat kalojne
vjeshtat te kaplojne
un tash qaj per ty
rinin e mallkoj

DËRGOI:
INFO
Melodia dhe teksti është sjellë tek publiku nga vetë këngëtari.