TEKSTESHQIP

JimmyRockF
O Komandant
Lyrics

kam dicka me tregu, per jeten qe u haru
neper borre edhe shi, kam luftu per liri
18 pranvera n,prag te jetes
nenen e lash ne prag te deres
vdiqa mbuluan me toh, hej shok ku jeni
e komandant, ku ma lae besen o
gjaku im mshkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant 3 lule nvar nuk kam
vitet shkuan shume shpejt
per mua s,tbije nder mend
as te vari nuk po mvjen
gjaku mu derdh per kete vend
fjalet qe ti ma dhe, se, dot luftojsh per memedhe
amanetin ku e ke, ehhhh qen
e komandant, ku ma lae besen o
gjaku im shkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant 3 lule nvar nuk kam
e komandant pa nder je kan
e ka fryn fryma, gzofin e kthen andej ti
ma shum bes ka qeni, o se sa ti
lule t,ferit jeni ju, nena ime ku me shku
e mjera nen qe t,ka be
oj coftin s,je asgje
e komandant ku ma lae besen o
gjaku im shkoi kot, ku ma lae nenen o
e komandant, o pa nder je kan
e ka fryn fryma, gzofin e kthen andej ti
ma shum bes ka qeni, o se sa ti.

tekst dhe muzika Jimmyrockf

DËRGOI: