TEKSTESHQIP

JimmyRockF
Te Lutem Me Beso
Lyrics

te lutrm me beso
fol me mua zemer do te behet mir
fjalt e tua te buta vdese un pa ty
sikur ne bote jemi vetem un dhe ti
te lutem me beso
qaj ne krahrorin tim do te jet me lehte
dhimbjet e shpirtit tend lej ngadal te rjedhe
ne krahrorin tim ti qaj me lehte
te lutem me beso
vendo koken tende ne gjoksin tim pusho
rahjet e zemres time le te ndihmojn
cdo rahje te zemres time ty ta dhuroj
te lutem me beso

DËRGOI:
INFO
Muzikën dhe tekstin e shkroi vetë këngëtari.