TEKSTESHQIP

JimmyRockF
Nje Vajz E Vogel
Lyrics

nje vajz e vogel njohja une njeher
ajo ishte e varfer ishte e mjere
kaloji cdo dit ruges nga barakat e tua
jam shum shum i lumtur
kur ndegjoj fjalet te dua
nje dege trendafili mbaja un ne duar
befas mu dogj shpirti
vajza me kishte haruar

tekst Adrian Sheremeni

DËRGOI:
INFO
Vija melodike dhe teksti ka punuar si autor Adrian Sheremeni.