TEKSTESHQIP

JimmyRockF
D D D Deshu Krejt
Lyrics

D D D Deshu Krejt
mos me le vet shoku im idashur
se dashnorja me ka len
kaloj nata erdh mengjesi situata esht e njejt
jam un vete me shokun tim
johhny walker edhe un
mar makinen shkoj ne bar
femra t'bukra rash ndy gjuj
de de de deshu krejt
sonte naten ktu e kaloj
de de de deshu krejt
ne bar dashurin e freskoj
sonte kete nat ktu e kaloj
ne bar dashurin e freskoj
le ta mare djalli krejt
se jeta mua kshtu me shkoj
de de de deshu krejt
INFO
Melodinë dhe tekstin e shkroi vetë këngëtari.