TEKSTESHQIP

Jolle
Pimp My Ride
Lyrics
(Feat. Mushkola)

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pimp My Ride" kënduar nga Jolle.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pimp My Ride".
INFO
Kënga vjen e kompletuar në studio dhe në bashkëpunim nga Boyard Bes, Elton & Jolle.